Sapkowski: lepsza rabunek mp3 niż portfela babci


Obrażanie się na internetowe piractwo jest równie skuteczne jak obrażanie się na mnóstwo - uważa Andrzej Sapkowski. Piratów rozumie, bo - jego zdaniem - 50 złotych za płytę z muzyką to sporo. - Nie powinny smakować więcej niż 15 złotych - ocenia pisarz. Audiobook z jedną z jego powieści, jaki niedawno trafił do sklepów, kosztuje... 59.

znany artysta dramatyczny Tomasz S. usłyszał już zarzuty


wybitny aktor Tomasz S., aresztant w ubiegłym tygodniu dzięki policjantów, gdy pod wpływem alkoholu prowadził samochód, został przesłuchany i usłyszał zarzuty - dowiedział się brama tvn24.pl. śledczy zarzucają S.: komenderowanie pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca wypadku. histrion dostał na razie 2,5 tys. zł grzywny za kolizję.

"Nie" oraz "Fakty i Mity" przepraszają za okładki


Za niestosowne pod katastrofy pod Smoleńskiem treści umieszczone na pierwszej stronie przepraszają tygodniki "Fakty i Mity" natomiast "Nie". jest dozwolone o tym przeczytać na internetowych stronach pism.

Sprzedał mieszkanie, by zbudować wózek


pewien chiński emeryt sprzedał swoje mieszkanie, aby zdobyć kapitał na budowę wózka inwalidzkiego, który potrafi wspinać się po schodach.

dzierżawa kopiarki Warszawa : naprawa drukarek Błonie : naprawa drukarek Grodzisk Mazowiecki : naprawa drukarek Warszawa : naprawa drukarek Warszawa Śródmieście : serwis drukarek Grodzisk Mazowiecki :

naprawa drukarek Grodzisk Mazowiecki

: serwis drukarek Pruszków : serwis drukarek Warszawa : serwis drukarek Warszawa Wola : tonery Pruszków : tonery Warszawa Bemowo : tonery Warszawa Mokotów : tonery Warszawa Śródmieście : tonery Warszawa Ursynów : tonery Warszawa Włochy

agencja reklamowa

reklama kraków

kraków banery kraków banery reklamowe druk wielkoformatowy kraków reklama kraków

świat pożera chińskie towary


W lutym chiński eksport wzrósł o 45,7 proc. w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku - podały chińskie władze. napastliwy rozwój chińskiego eksportu jest dowodem na to, że rośnie znowu światowy potrzeba - komentuje filia AP.

Głośne kichnięcie zabiło 79-latka


79-latek zmarł, kiedy po gwałtownym kichnięciu nastąpił u niego krwotok krwi do mózgu - podaje brytyjski dziennik "The Daily Mail".

młodzież dorastająca wysyłają nawet 100 SMS-ów na dzień


Co trzecia część amerykański smarkacz wysyła powyżej 100 SMS-ów dziennie. Najnowsze badania dowodzą, że wiadomości tekstowe są wysoce popularniejsze, niż bezpośrednie spotkania, negocjacje telefoniczne, czy nawet konwersacje za pośrednictwem portali społecznościowych typu Facebook.

Sikorski: prezydent może być niski, ale nie obcisły


- Prezydent wolnej Polski być może być niski, ale nie mały. ma obowiązek ocalić trzeźwość oceny, a nie zgrywać zucha, wałęsając się po górach Kaukazu - Radosław Sikorski nie szczędził Lechowi Kaczyńskiemu złośliwości, przekonując członków PO do swojej kandydatury. Urządził chociażby odliczanie, do dnia, gdy Lech Kaczyński opuści swój urząd.

Jak Katarczycy ograli MSWiA


- Katarczycy, którzy ubiegali się o zakup stoczni w Gdyni i Szczecinie, a w końcu z nich zrezygnowali, mogli nie posiadać nawet prawa do startowania w przetargu - pisze "Rzeczpospolita". Dokumenty upoważniające ich do tego były bowiem nieważne, co - wedle prasa periodyczna - przeoczyło MSWiA. MSWiA oświadczyło natomiast, że uzyskało wiarygodne dokumenty, w tym potwierdzenia przy użyciu zarządcę kompensacyjnego przelewów odpowiednich kwot.

"Mirek powinien złożyć mandat"


- jeśli jest człowiekiem honoru, winien dostarczyć kara - powiedział o ministrze Mirosławie Drzewieckim Eugeniusz Kłopotek z PSL. Podobnego zdania byli wszyscy goście programu "Kawa na Ławę" TVN24, między nich Janusz Palikot, delegat Platformy Obywatelskiej.

znalezionych: 8117, strona 1 z 812
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>