Władze wywołały "fałszywą wojnę"?


To władze stoją za fałszywym reportażem telewizyjnym o rosyjskiej interwencji, który wywołał w Gruzji panikę - oświadczyła tamtejsza opozycja. telewizja Imedi, która wyemitowała w sobotę dokument o rozpoczynającej się wojnie nie wcześniej na finisz wyjaśniła, że materiał jest sfabrykowany. W niedzielę przeprosiła.

Meksykańskie pięcioraczki


33-letnia Meksykanka ze stanu Tabasco w osiem lat po urodzeniu pierwszego dziecka zapragnęła mieć następne i urodziła w czwartek czterech chłopców i dziewczynkę - podały w sobotę meksykańskie media.

Bandera bohaterem? Rosja: To odrażające


Przyznanie Stepanowi Banderze tytułu Bohatera Ukrainy niezmiernie zdenerwowało rosyjskie władze. W oficjalnym stanowisku tamtejszego resortu spraw zagranicznych jest dozwolone pośrodku innymi przeczytać, że uhonorowanie przywódcy Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN) "jest wydarzeniem o tak odrażającym charakterze, że nie mogło nie wywołać jednoznacznie negatywnej reakcji".

Idowu nie wystąpi w HMŚ w lekkoatletyce


Phillips Idowu, koryfeusz świata w trójskoku i w hali, i na otwartym stadionie, wycofał się z halowych mistrzostw świata w lekkoatletyce, które od piątku do niedzieli odbędą się w Dausze. W minionym tygodniu urodziło mu się drugie dziecko.

masaż Gostyń masaż Krobia rehabilitacja Gostyń rehabilitacja Krobia

masaż Gostyń

terapia manualna Krobia Gostyń

pomiary elektryczne Warszawa

pomiary elektryczne Warszawa

przeglądy elektryczne Warszawa pomiary elektryczne w Warszawie W Warszawie przeglądy elektryczne

czyszczenie po pożarze

sprzątanie po pożarze

czyszczenie ścian po pożarze mycie ścian po pożarze sprzątanie po pożarach sprzątanie po pożarze sprzątanie po pożarze Warszawa usuwanie sadzy po pożarze

Nord Stream będzie droższy o 2 mld dolarów


Nord Stream (Gazociąg Północny), którym gaz z Rosji dzięki bezdno Bałtyckie ma popłynąć bez ogródek do Niemiec, będzie kosztował o w pewnej mierze 2 mld dolarów więcej niż do tej pory podawano.

bój "głową okrutnika"; 149 osoby ranne


149 osób odniosło obrażenia w niedzielę w trakcie tradycyjnej karnawałowej bitwy na pomarańcze w mieście Ivrea, na północy Włoch. Siedmiu spośród rannych trafiło do szpitala.

Antonio Alvarez trenerem Sevilli FC


obecny prawa ręka Manolo Jimeneza, Antonio Alvarez do końca sezonu będzie trenerem piłkarzy Sevilli FC - postanowiły w piątek władze hiszpańskiego klubu.

Biało-czerwona w ogniu


Po amerykańskiej akcji w prowincji Ghazni wściekli Afgańczycy oskarżyli Polaków o pozbawienie życia cywilów i spalili biało-czerwoną flagę, przekonani, że była to funkcjonowanie naszych żołnierzy - ujawnia "Gazeta Wyborcza".

krajowy fotoreporter wygrał festiwal w Perpignan


lokalny fotoreporter Wojciech Grzędziński został głównym laureatem międzynarodowego festiwalu fotografii prasowej "Wiza dla obrazu" w Perpignan, na południu Francji - informują w poniedziałek francuskie media. Nagrodzono go za fotoreportaż o wojnie w Gruzji skończony latem ubiegłego roku.

Włochy: Szczepionki przeciwnie A/H1N1 do kosza


szokujący doniesienie włoskiej prasy na sprawa szczepionek przeciwko nowej grypie. według dziennika "La Repubblica" nad 23 miliony dawek preparatu zakupionych za pośrednictwem włoskie ministerium zdrowia pozostało niewykorzystanych. Z tego 10 milionów zalega w lodówkach i magazynach regionalnych oddziałów służby zdrowia.

znalezionych: 38685, strona 1 z 3869
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>