Grand Prix ISU: Anna Jurkiewicz dziesiąta w Trophee Bompard


Anna Jurkiewicz zajęła dziesiąte miejsce w rywalizacji solistek w czasie zawodów Trophee Bompard w Paryżu, zaliczanych do cyklu Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Triumfowała mistrzyni świata Kim Yu-Na z Korei Południowej. Wśród solistów najlepszy okazał się Japończyk Nobunari Oda.

Steaua "z narodem polskim"


"Jesteśmy z narodem polskim" - z koszulkami z takim napisem wbiegli na pole do gry piłkarze Steauy Bukareszt zanim meczem ligowym z drużyną Poli Jassy. W drużynie 23-krotnego mistrza Rumunii gra Paweł Golański.

Wybrano wioślarskich trenerów roku


Marcin Witkowski (kobiety) i Aleksander Wojciechowski (mężczyźni) zostali uhonorowani tytułami Trener Roku. Wyboru dokonała Kapituła Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich pod przewodnictwem dyrektora sportowego PZTW Bogdana Gryczuka. Wyniki ogłoszono w Poznaniu w toku tradycyjnej konferencji szkoleniowców.

oddany zdecydował o wyniku meczu przyjaźni


Lechia Gdańsk pokonała w ostatnim sobotnim meczu Śląsk we Wrocławiu 2:1. pomiędzy kibicami oby zespołów od wielu lat panuje wielka przyjaźń, ale na boisku sentymentów nie było. widowisko sportowe przyjaźni lecz jeden całokształt zakończył sukcesem - z racji rzutowi karnemu.

szkolenia bhp przez internet szkolenie bhp dla pracodawców online szkolenie bhp online szkolenie okresowe bhp online

szkolenie bhp dla pracodawców online

szkolenie wstępne bhp online

adam mickiewicz wódka carlo rossi

khortytsa

finlandia wódka khortytsa stumbras wódka bocian wódka na wesele

dzierżawa kopiarki Warszawa : naprawa drukarek Błonie : naprawa drukarek Grodzisk Mazowiecki : naprawa drukarek Warszawa : naprawa drukarek Warszawa Śródmieście : serwis drukarek Grodzisk Mazowiecki :

tonery Warszawa Mokotów

: serwis drukarek Pruszków : serwis drukarek Warszawa : serwis drukarek Warszawa Wola : tonery Pruszków : tonery Warszawa Bemowo : tonery Warszawa Mokotów : tonery Warszawa Śródmieście : tonery Warszawa Ursynów : tonery Warszawa Włochy

Nigeryjscy kibice grożą piłkarzom śmiercią


pasja nigeryjskich kibiców, rozczarowanych grą reprezentacji na mundialu w RPA, obróciła się przeciwko piłkarzowi, jaki w przegranym meczu z Grecją został ukarany czerwoną kartką. Sani Kaita otrzymał już nad tysiąc maili, w których grożono mu śmiercią. Na jednej ze stron internetowych pojawił się adres piłkarza, jego abolicja i podpis: ten mąż musi umrzeć.

Vancouver: Koons zawieszony na pięć dni


Międzynarodowa federacja Narciarska (FIS) ze względu na podwyższony poziom hemoglobiny zawiesiła na pięć dni nowozelandzkiego biegacza Benjamina Koonsa To trzecia część taki kazus na zimowych igrzyskach olimpijskich w Vancouver.

Francuzi wybrali Lopeza, nie Jelenia


Związek Piłkarzy Zawodowych we Francji podsumował sezon. Najlepszym zawodnikiem kończących się rozgrywek został wybrany argentyński napastnik Lyonu - Lisandro Lopez. Ireneusz naiwniak nagrody nie dostał, ale uhonorowano trenera jego klubu - Auxerre.

Rzutem dyskiem "obronił Polskę"


- Rozkazu od ministra nie dostałem, ale zachętę do zdobywania kolejnych medali - powiedział staruszek szeregowy Piotr Małachowski po spotkaniu z ministrem obrony narodowej. W czwartek wicemistrz świata w rzucie dyskiem został odznaczony za pomocą Bogdana Klicha złotym medalem "Za Zasługi dla Obronności Kraju".

"Poprosiliśmy Kubicę, żeby zwolnił"


dyrektor inżynierów Renault Alan Permane nie mógł wyjść z podziwu dla Roberta Kubicy po tym, jak zajął drugie położenie w Melbourne i czwarte w Kuala Lumpur.

Liderzy jadą po trudne punkty


Sobotni widowisko sportowe siódmej w tabeli Polonii Bytom z liderem Wisłą Kraków zapowiada się na najciekawsze wydarzenie 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. inny i trzeci zespół ligi - Lech Poznań i Legia gród nad Wisłą - także zagrają na wyjazdach.

znalezionych: 22175, strona 1 z 2218
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>