Byle czym, byle dalej... - tym się jeździ w Afganistanie


To co jest dozwolone dosięgnąć na afgańskich drogach nieraz wprawić być może w zdumienie. autokar przewożący dziesiątki pasażerów i wiozący na swoim dachu dwa samochody to dosyć globalny widok.

Tybet przyjął rekordową liczbę turystów


Tybet przyjął w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy tego roku rekordową liczbę turystów - 4,75 mln - poinformowały w środę chińskie czwarta władza państwowe.

dżez i pik w Południowym Tyrolu


wiosenka i wczesne lato w Południowym Tyrolu upływają pod znakiem jazzu i wina. W połowie maja należałoby wybrać się do tego włoskiego regionu, by móc napić się wybornego trunku, a pod basta czerwca, by być posłusznym jazzu w wykonaniu gwiazd światowego formatu.

Tatry: trudne warunki, kolejki na szlakach i żmije


Tatrzańskie szlaki turystyczne są mokre, śliskie i miejscami błotniste. W miejscach nasłonecznionych wielce licznie pojawiają się żmije zygzakowate.

v3 pro :

fenix mini

: max v3 pro : mighty+ : v3 pro : x-max v3 pro : xmax v3 pro

karma dla owczarka karma owczarek niemiecki karma dla sznaucera karma dla doga karma dla teriera

karma dla beagle

karma dla labladora karma dla boksera karma dla golden karma dla Cane Corso karma dla husky karma dla szpica karma dla spaniela karma dla maltańczyka karma dla jamnika karma dla Shih Tzu karma dla szczeniaka karma bezzbożowa karma dla Border Collie najlepsza karma dla psanajlepsza sucha karma dla psakarma dla psa premium zdrowa karma dla psa karma dla alergika karmy dla aktywnego psa najlepsza karma dla psa

behawiorysta aleksandrów łódzki

psie przedszkole Aleksandrów Łódzki

behawiorysta konstantynów łódzki behawiorysta łódź behawiorysta zgierz psie przedszkole Aleksandrów Łódzki psie przedszkole Konstantynów Łódzki psie przedszkole Łódź psie przedszkole Zgierz szkolenie psów Aleksandrów Łódzki szkolenie psów Konstantynów Łódzki szkolenie psów Łódź szkolenie psów Zgierz

Tbilisoba, inaczej ubaw życia


Najsmaczniejsze pik i szaszłyki, występy kapel, uciecha życia i dzięki za obfite zbiory - gruzińska stolica obchodziła swoje święto.

Najrzadziej odwiedzane miejsca na świecie


ćwierć wieku temu, gdy pierwsi polscy podróżnicy przygotowywali wyprawy około świata, wydawało się, że porywają się na coś niewykonalnego. dziś na taką wyprawę może wybyć każdy, kto ma wcale pieniędzy i odwagę, by o tym marzyć.

Raport narciarski: opady śniegu w Europie


Opady śniegu w Alpach Dolomitach i Pirenejach są zwykle duże, a co najważniejsze - nieodróżnialny trwanie się utrzymują. predyspozycja narciarskie w przypadku większości obszarów są wyśmienite, wprawdzie zasypane stoki zaczynają kreować zagrożenie lawinowe.

Winnym Szlakiem


gid prowadzi szlakiem ponad 650 najlepszych winiarni, winnic, muzeów, restauracji i barów na całym świecie. Owszem, napisano już bez liku przewodników o poszczególnych regionach winnych, atoli Winnym Szlakiem obejmuje bliźniaczy faktyczność - od wspaniałych bordoskich châteaux do wysokogórskich winnic Argentyny; od barów winnych Pekinu po grobowiec faraona enofila.

Niebezpiecznie w Tatrach


Typowo zimowe zacięcie panują w czwartek w Tatrach. natomiast śniegu nie jest jeszcze nadto mrowie jak na tę porę roku, to szlaki pokryte są grubą i niebezpieczną warstwą lodu.

religijny obrzęd dla odważnych


Rzucając się głową w dół z drewnianego słupa, dzieci z Papantli w Meksyku wirują w powietrzu, asekurowane wyłącznie cienką liną obwiązaną wokół ich talii. W ten wyjście z dumą utrwalają lokalny ryt religijny.

znalezionych: 725, strona 1 z 73
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>