Wyspa Flores


Otoczona turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego mieni się odcieniami zieleni i błękitu. ponoć żyją tu dinozaury...

Budapeszt i Balaton - w kraju bratanków


Budapeszt to niezwykła stolica: stolica-zdrój! Metropolia, która z powodu swym gorącym źródłom, miast zgiełku oferuje odpoczynek i wytchnienie.

chłodny początek lata w Tatrach


chłodno i pochmurnie zapowiada się pierwsza zasada lata w Tatrach. temperatura maksymalna na Podhalu w weekend wyniesie od 16 do 19 stopni Celsjusza, a w partiach szczytowych Tatr plus minus 6 stopni C. Miejscami opady deszczu lub mżawki - zapowiadają synoptycy.

Perły demoludów


przedtem rokiem 1989 Węgry i Rumunia zastępowały nam wypisz wymaluj świat. Dziś, znudzeni wypadami do Egiptu, z rozrzewnieniem wracamy do byłych krajów demokracji ludowej.

czyszczenie tapicerki warszawa czyszczenie wykładziny warszawa pranie kanapy ząbki pranie tapicerki samochodowej warszawa

pranie tapicerki z dojazdem warszawa

blaty granitowe <> granit cięty na wymiar <> granit strzegom <> granit strzegomski <> nakrywy granitowe <> obrzeże granitowe <> palisada granitowa <>

parapety granitowe

<> płyty chodnikowe <> stopnice granitowe

dam pracę fizyczną warszawa <>

kierowca c+e mazowieckie

<> szukam pracy zdalnej programista

Odry nad... Odrą


Odry to miasto w Czechach, w górnym biegu jednej z najbardziej znaczących rzek europejskich, alias Odry. Malownicza nizina Oderska jest otoczona leśnymi stokami Niskich Jesioników. W kierunku południowo-wschodnim kotlina otwiera się na Bramę Morawską, którą wiódł pryncypał marszruta handlowy i wojskowy od rzeki Morawy do polski - tzw. złocistożółty Szlak.

Dom Jacksona dostępny dla turystów


Dom w Los Angeles, słynne Neverland, w którym zmarł Michael Jackson, znalazł nabywcę. Jest nim Christian Audigier, francuszczyzna architekt mody i najbliższy kolega Króla Popu.

awanturniczy weekend we Wrocławiu i Katowicach


W najbliższy weekend - 20-22 listopada odbywają się dwa interesujące imprezy podróżnicze: festiwal Kultury Studenckiej "W górach jest pełnia co kocham" we Wrocławiu oraz Festiwal Slajdów Podróżniczych w Katowicach.

Rzeźby z ukrytego miasta


agregat akademicki pracujący pod kierunkiem dr Ruth Shady odkrył na stanowisku Vichama niezwykłe rzeźby. Archeolodzy ustalili, że to najstarsze figurki na kontynencie amerykańskim.

Koloseum silnie oświetlone


Rzymskie Koloseum zostało w niedzielę wieczór oświetlone mocnymi światłami, symbolizującymi norma prawna każdego człowieka do wyżywienia. Specjalna iluminacja zdobiła antyczny amfiteatr dzięki całą noc.

W Beskidach trudne warunki na szlakach


nadzwyczajnie trudne warunku turystyczne są w Beskidach. W górach leży od 35 do 100 cm mokrego, grząskiego śniegu, którego przez cały czas przybywa. Szlaki są nieprzetarte. Wieje muskularny wiatr. widzialność jest minimalna - poinformowali w czwartek ratownicy grupy beskidzkiej GOPR. Apelują, by turyści nie wybierali się w góry.

znalezionych: 725, strona 12 z 73
<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>