W Górach Izerskich powstał zieleniec Ciemnego Nieba


zieleniec Ciemnego Nieba, którego celem ma być rozwój astroturystyki i zwrócenie uwagi na problem tzw. brud światłem, został w środę uczciwy na czesko-polskim pograniczu w Górach Izerskich.

Etiopia. Ale czat!


Co to jest czat? pogawędka w cyberprzestrzani? państwo położone w centralnej Afryce? Tlenek węgla? Roślina pobudzająca? Jeżeli, nie umiecie odpowiedzieć na to pytanie, nie wiecie, co to jest mefakia, yndżera i tedż, powinniście koniecznie przeczytać subiektywny oprowadzacz po Etiopii autorstwa Martyny Wojciechowskiej.

gród ekstremalnych doznań


Skoki tandemowe, lot samolotem, prowadzenie ognia z łuku czy też zjazd rowerem ze szczytu to nie jedyne atrakcje czeskiego miasta FrĂ˝dek-MĂ­stek, jakie czekają na turystów.

Sylwestrowy agresja na Zakopane


ogromny ruch turystyczny panuje na zakopiańskich Krupówkach. intensywny czyn samochodowy jest na wjeździe do Zakopanego tudzież w siedlisko miasta. Rozpoczął się sylwestrowy inwazja na Podhale.

auto skup kasacja pojazdów skup aut Bydgoszcz auto skup Bydgoszcz

auto skup

kasacja pojazdów Bydgoszcz skup aut

panele quick step tanio panele quickstep tanio quick step cena quick step Gdańsk quick step Kraków quick step Łódź quick step panele quick step panele podłogowe quick step podłogi quick step Poznań quick step tanio quick step Warszawa quick step Wrocław quickstep cena quickstep panele

quickstep panele podłogowe

quickstep podłogi quickstep tanio sklep z panelami quick step sklep z panelami quickstep

przeprowadzki poznań

przeprowadzki poznań tanio

przeprowadzki poznań kompleksowo przeprowadzki poznań tanio

30 tysięcy mil do ołtarza


23 lutego rusza wyprawa Asi Paźniewskiej i Tomka Meksa do Ameryki Łacińskiej pod nazwą "30 tysięcy mil do ołtarza". Podróżnicy, abstrahując od zwiedzenia kontynentu obok i wszerz, planują niekonwencjonalne zakończenie kilku miesięcy włóczęgi - ślub.

wystawa w dawnej fabryce Schindlera


Wystawę "Kraków - okres okupacji 1939-45", poświęconą losom polskich i żydowskich mieszkańców miasta w ciągu II wojny światowej, otwarto w czwartek w budynku dawnej Fabryki Naczyń Emaliowanych na krakowskim Zabłociu.

XII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego


dwanaście zabytkowych obiektów i miejsc w czterech rejonach Małopolski będzie można gratis odwiedzić podczas XII Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę.

Tatry: zaczyna się wiosna, maleje niebezpieczeństwo lawinowe


Do pierwszego, najniższego stopnia, zmalało niebezpieczeństwo lawinowe w Tatrach. Dodatnie temperatury i słoneczna pogoda sprawiły, że śniegu zaczęło ubywać.

Hotele z wielką historią w tle


Hotele w zamkach i pałacach, historyczne budynki, w których rozgrywała się historia, często z udziałem wielkich postaci. Szczęściarze, których dziś sterczeć na kwatera w takim obiekcie, mogą pobawić się w poszukiwanie śladów jego przeszłości i może poniekąd wyniuchać ducha dawnych bywalców.

interdykt płynów w samolotach do 2012 roku


interdykt wnoszenia płynów na warstwa samolotów, obowiązujący w UE od 2006 roku, pozostanie w mocy co bynajmniej do 2012 roku, bo na razie nie ma alternatywy dla tego środka bezpieczeństwa. Taki spadek znalazł się w stanowisku Komisji Europejskiej (KE) przygotowanym na audiencja ministrów transportu "27" w Luksemburgu.

znalezionych: 725, strona 14 z 73
<<<  -  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  -  >>>