Aniołowo - sioło aktywnych mieszkańców


warsztaty taneczne, kursy pamiątkarstwa i dekoracji a kuglarstwa organizuje dla swych mieszkańców kolonia Aniołowo koło Pasłęka (Warmińsko-Mazurskie). na skutek temu wioska promuje się na skroś agroturystykę i anielskie kulinaria.

Bezdroża Trophy - pierwszy tydzień rajdu


Ekipy ośmiu samochodów terenowych przejechały z wykorzystaniem ukraińskie Zakarpacie u podnóży Czarnohory, karpackie wioski pełne sielskich klimatów i dziurawych dróg i doliną Cisy wkroczyły do rumuńskiego regionu Maramuresz.

Średniowieczny urok Fryburga


Stare miasto we Fryburgu uważane jest za jedno z najpiękniejszych, średniowiecznych architektur w Europie. wskutek ponad 200 gotyckim fasadom z XV wieku zachowało ono średniowieczny urok. W tym dwujęzycznym mieście żywa jest wymiana kultur.

Do własny przyjeżdża mniej turystów


Od początku roku do czerwca odwiedziło nasz obręb 16 proc. mniej zagranicznych turystów niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

dam pracę fizyczną warszawa <>

kierowca c+e mazowieckie

<> szukam pracy zdalnej programista

nawijanie cewek transformator do PCB transformator małej mocy cewki powietrzne

transformator zalewany

prezenty dla gości na wesele <> winietki na wesele <> zaproszenia ślubne minimalistyczne <>

zaproszenia ślubne z kalką

<> zawieszki na alkohol

Egipt - wolne poniekąd późną jesienią


Egipt widać każdemu kojarzy się ze starożytną kulturą, monumentalnymi piramidami, tajemniczym Sfinksem, życiodajnym Nilem, mumiami faraonów, zagadkowymi hieroglifami i bezkresną pustynią z zielonymi wyspami-oazami. jeżeli do pamiątek wielkiej cywilizacji dodamy wspaniałe plaże nad Morzem Czerwonym i jedne z najlepszych na świecie miejsc do nurkowania, okaże się, że Egipt to imponujący pomysł na wypoczynek - nawet późną jesienią wciąż czeka tam na nas słońce i wakacyjne temperatury powietrza.

Bieszczady: bardzo dobre smykałka dla turystów


W całym paśmie Bieszczad w czwartek o świcie dawny niezmiernie dobre dryg dla turystów - poinformował ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR, Marek Paterek.

Najstarsze zatopione gród świata


Pavlopetri, podwodne stanowisko archeologiczne u wybrzeży Lakonii, już wcześniej było uważane za najstarsze zatopione miasto świata. Dotąd ocena wieku opierała się na ruinach datowanych na czas mykeński (ok. 1600-1100 p.n.e.), chwilowo natomiast znaleziono tam coraz starsze artefakty, ceramikę z neolitu.

Trambus wraca na Piotrowską


Na ulicę Piotrkowską w Łodzi wrócił po zimowej przerwie "Trambus" - odbitka zabytkowego tramwaju Herbrand. To jedna z największych atrakcji głównej ulicy miasta.

Hotele z wielką historią w tle


Hotele w zamkach i pałacach, historyczne budynki, w których rozgrywała się historia, cyklicznie z udziałem wielkich postaci. Szczęściarze, których dzień dzisiejszy wystawać na kwatera w takim obiekcie, mogą pobawić się w poszukiwanie śladów jego przeszłości i przypuszczalnie poniekąd wyczuć ducha dawnych bywalców.

Strzelecki-River - trwanie na rowerze


Od dziewięciu lat życie spędza na rowerze. Przejechał rzędu 125 tys. kilometrów. Odwiedził 115 krajów. Sypia pod gołym niebem, w śpiworze. podróż planuje zakończyć podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Wówczas będzie puder 80 lat. Janusz Strzelecki-River, bo o nim mowa, na treściwie zawitał do Polski. W pierwszy dzień tygodnia wystartował do Singapuru.

znalezionych: 725, strona 15 z 73
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>