wysepka Flores


Otoczona turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego mieni się odcieniami zieleni i błękitu. podobno żyją tu dinozaury...

Wyjątkowo stary Bar


szef Bar to historyczna część nowoczesnego, trzynastotysięcznego miasta i najważniejszego w Czarnogórze portu. Miasteczko ma długą historię, która pozostawiła po sobie co niemiara śladów w architekturze.

U Królowej Sudetów


W sercu Sudetów znajduje się jeden z najpiękniejszych kościołów Europy. Nawet świątynie Rzymu wyglądają blisko nim biednie.

Śnieg, wiatr i gołoledź


Śnieg, wichury, gołoledź - takie talent panowały w środę w większości krajów Europy Środkowej. W Czechach posyp pokrył wszystkie tereny górskie i podgórskie. W Bawarii na drogach panuje gołoledź. szybkość wiatru w niektórych regionach Austrii przekraczała 150 km/h.

Wielka Brytania z dreszczykiem w tle


Lubisz horrory? Na przedsięwzięcie o duchach i zjawach czujesz dreszcz emocji? Wybierz się do Wielkiej Brytanii, kraju, w którym aż roi się od nawiedzonych zamków, hoteli, w których straszy i miejsc, w których dzieją się "dziwne" rzeczy.

W poszukiwaniu wiosny w Tatrach


gdy katar zaczyna topnieć, a słoneczko przygrzewać, w Tatrach zakwitają krokusy. Są ich tysiące! może wybierzecie się w góry, by to cudowne obłąkanie przyrody ujrzeć na własne oczy?

masielniczka - rosyjskie zapusty


W Rosji poprzedni siedem dni upłynął pod znakiem blinów - rosyjskich naleśników. w ciągu Maslenicy, inaczej karnawałowych ostatków, Rosjanie, zgodnie z tradycją, za pomocą tożsamy siedem dni weselą się, bawią i objadają blinami.

mechanik tir Niemcy mobilny serwis tir Niemcy

mechanik tir Niemcy

naprawa tir Niemcy

Na Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła


Wędrówki szlakiem kultury ludowej i dawnych rzemiosł, odwiedzanie pięknych miejsc, leżących abstrahując od głównym trasami turystycznymi, poznawanie twórców i wytworów rękodzieła tego razem można doświadczyć na Szlaku Tradycyjnego Rzemiosła.

30 zł za godz. parkingu na lotnisku


Podwyższona do 30 zł za godzinę opłata ma zrazić kierowców do zostawiania samochodów w zatoczce przy samym terminalu. położenie to przeznaczone jest do zatrzymywania się lecz wciąż na czas wysadzenia pasażerów i wyjęcia bagażu.

Siódma Noc Muzeów w Krakowie


podróżowanie podziemi Rynku Głównego i Sukiennic będzie jedną z wielu atrakcji Nocy Muzeów w Krakowie. Siódma wydanie tej imprezy odbędzie się pod hasłem "Wielki Kraków 1910-2010".

znalezionych: 725, strona 3 z 73
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>