Walentynki w podróży


Walentynki to okres, gdy wielu z nas gorączkowo zastanawia się, jak sprawić naszej ukochanej osobie radość i ciepło spędzić walentynkowy wieczór. Tegoroczne obrzęd zakochanych powinno się w weekend, w następstwie tego tym bardziej rozważamy "ucieczkę od codzienności" i zaplanowanie romantycznej podróży owszem we dwoje, w romantyczny zakamarek świata.

Saloniki - twoje greckie wakacje


Bizantyjskie zabytki, tureckie zaułki, festiwal przekroczenie i doskonała grecka kuchnia sprawią, że w Salonikach na niechybnie nie będziesz się nudzić. Możesz też odwiedzać Olimp - siedzibę greckich bogów i klasztory wzniesione na wysokich skałach.

Na Podhalu i w Tatrach odrodzenie się zimy


parę centymetrów świeżego śniegu spadło w nocy ze środy na czwartek w Zakopanem. wysoce w Tatrach leży zwykle półtora metra białego puchu, obowiązuje drugi, umiarkowany stopień zagrożenia lawinowego - poinformował dyżurny ratownik TOPR.

Gwiazda Poranna ze śniegu jest niemoralna?


Mieszkańcy Rahway, w stanie New Jersey, zaprotestowali przeciw wyrzeźbionej ze śniegu postaci Wenus, bo uznali ją za niemoralną.

Dolomity na korona drzewa UNESCO!


W miejscowości Auronzo koło Belluno, na północy Włoch, odbyła się uroczystość z okazji wpisania Dolomitów na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Miejsca, które warto odwiedzać w 2010 roku


Przedstawiamy tok dodatkowy opublikowanej przez pamiętnik New York Times listy miejsc, które powinno się odwiedzać w 2010 roku. pośród nich są tak egzotyczne miejsca jak Nepal czy Kuala Lumpur, ale dodatkowo bliższe nam - Czarnogóra, Macedonia czy Austria. Sprawdź, dokąd i z jakiego powodu wskazane jest pojechać.

renesans winnego regionu


Dwóch właścicieli winnic w regionie Bordeaux postanowili dołożyć wszelkich starań, by odtworzyć dawne wsie i tym sposobem wywabić w ich strony turystów.

U Królowej Sudetów


W sercu Sudetów znajduje się jeden z najpiękniejszych kościołów Europy. Nawet świątynie Rzymu wyglądają przy nim biednie.

letni rozbiór lotów z polski


37 przewoźników, wśród nowości linie marokańskie i ukraińskie, najwięcej lotów zagranicznych z Warszawy i Krakowa liniami Wizz Air i Ryanair - zatwierdzono rozkład lotów na najbliższy sezon letni.

południowy Tyrol - zimowa kraj czarów


ognisty Tyrol to nad 80 szczytów sięgających 3 000 m n.p.m., jedyne w swoim rodzaju Dolomiti Superski - połączone trasy i wyciągi narciarskie w kilku regionach, oraz Ortler Skiarena - region narciarski u stóp najwyższego szczytu w Pd. Tyrolu.

znalezionych: 725, strona 7 z 73
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>