MG notyfikowało akt prawny ws. funkcjonowania systemu gazowego


1 lutego br. ministerstwo Gospodarki notyfikowało Komisji Europejskiej projekt rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu gazowego. Jego celem jest norma prawna zasad funkcjonowania sektora gazowego w Polsce.

Trzy związki zawodowe działające w Narodowym Banku Polskim zaapelowały w liście do marszałka Bronisława Komorowskiego o natychmiastowy możliwość nowego prezesa NBP nie wcześniej w lutym zostanie najprawdopodobniej podpisana układ pomiędzy Biurem Inwestycji Euro Gdańsk 2012, a Polską Grupą Energetyczną S.A. dotycząca nowej nazwy budowanego w Gdańsku stadionu piłkarskiego. Konkurs na sponsora tytularnego tego obiektu wygrała dopiero co PGE, która za regulacja do nazwy PGE estrada Gdańsk ma w ciągu pięciu lat zapłacić 35 milionów złotych. Do tej pory rada Nadzorcza nie zatwierdziła choć tej decyzji zarządu spółki. zarząd dystrybutora prasy Ruch SA przyjął audycja restrukturyzacyjny zakładający abolicja 799 osób, czyli coś koło tego 20 proc. załogi, do końca sierpnia, co ma uznać ograniczyć koszty i tym samym usprawnić wyniki spółki- W ostatnich miesiącach zostało zamkniętych bez mała 200 aptek - informuje "Dziennik czasopismo Prawna". Poważnie zagrożona jest co trzecia z istniejących Na dosyć tego września rezerwy walutowe Chin wynosiły 2,27 bln dol. i dotychczasowy o jedną piątą większe niż nim rokiem - ogłosił plebejski pula Chin. Kończący się siedem dni przyniósł sporo nowych, istotnych informacji o kondycji najważniejszych gospodarek.

właściciel gospodarstwa rolnego omal nie zemdlał, kiedy dostał ostatni rachunek za prąd. Za dwa ostatnie miesiące pył zrewanżować się nad 5,2 mln zł! Janusz Klupsch jest właścicielem gospodarstwa ...

Już w pierwszej rundzie prestiżowego turnieju UK Championships dojdzie do starcia utytułowanych rywali - Anglika Steve\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'a Davisa i Szkota Stephena Hendrego. Pierwszy z nich wygrywał brytyjskie mistrzostwa sześć chłosta w karierze, drugi ma o jeden tryumf mniej. Sbierbank w ciągu 10-12 dni rozważy alternatywa kupna polskiego Banku Zachodniego WBK - poinformowała w sobotę rosyjska przedstawicielstwo RIA-Nowosti, powołując się na wiceprezesa tego największego w Rosji banku depozytowego Andrieja Donskicha.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo chce pobudować konkurencyjny dla Świnoujścia gazoport w Zatoce Puckiej - informuje "Gazeta Wyborcza". Mishima Yukio, znamienity skryba i dramatopisarz japoński popełnił rytualne samobójstwo, zwane seppuku, po nieudanym zamachu stanu. Dla większości był dopiero co awanturnikiem i błaznem, dla niewielu - ostatnią ostoją tradycyjnych, samurajskich ideałów w dwudziestowiecznej Japonii. Tak twierdzi  Walery Wajc,  zwierzchnik przedstawicielstwa E100 w Polsce, z którym rozmawiała  Elżbieta Haber. legat całej rozmowy w ostatnim numerze tygodnika "Polska pismo Transportowa", a właściwie ...\\\"\\\"Giermek Monet właśnie dzisiaj zaplanuj osobisty czas tak, abyś mogła wreszcie odpocząć. Nie odkładaj na później planów relaksu, jeśli postanowisz o tym dzisiaj, to poniekąd sam ten okoliczność pozwoli ci łatwiej wykonać wszystko to, co musisz. Nie powinno się brać na siebie odpowiedzialności za cudze błędy i nie warto za kogoś ich na siłę poprawiać. ktoś musi iść swoją drogą. horoskop.wp.pl

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju podwyższył w piątek prognozę PKB dla nasz na 2010 r. do 2,3 proc. rok do roku, z prognozowanych przedtem 1,8 proc. proc. rok do roku. Przewiduje, że w 2011 roku będzie to niemniej jednak 3,0 proc. Lechistan nie być może zezwolić do nadmiernej aprecjacji kursu złotego, bo przypadkiem to odbić się niezmiernie niekorzystnie na wzroście gospodarczym - ocenia w rozmowie z PAP wiceminister finansów Ludwik Kotecki.

na końcu kredyty bez haczyków? Nastała nowa era


Rząd przyjął projekt ustawy, która ma znacznie lepiej chronić interesy kredytobiorców. Bankowcy ostrzegają: - Pożyczki będą droższe i trzeba będzie dłużej na nie czekać.

MG dla zrównoważonego rozwoju


ministerium Gospodarki rozpoczyna współpracę z forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB) w ramach World Business Council for Sustainable Development (WBCSD). Pomoże to w realizacji wyzwań stabilnego wzrostu gospodarczego uwzględniającego także aspekt społeczny, środowiskowy i etyczny.

Warszawska GPW I-IX 2009 r.


podług najnowszego raportu IPO Watch Europe przygotowanego za pomocą firmę PricewaterhouseCoopers, warszawska rynek utrzymuje wysoką pozycję na europejskim rynku ofert pierwotnych. Po trzech kwartałach bieżącego roku, GPW znajduje się na drugim miejscu w Europie pod względem liczby debiutów zaś na trzecim pod względem wartości ofert. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej, warszawska targ w przyszłości znajduje się na pozycji niekwestionowanego lidera.

Strażacy sprawdzali, czy wjadą bramą do szpitala przy Staszica


Lubelscy strażacy sprawdzali w środę, jakie są siła dojazdu drabinami i wozami ratunkowymi do nowego budynku Kliniki Chorób Zakaźnych Uniwersytetu Medycznego – w głębi posesji należącej ...

czyszczenie tapicerki warszawa czyszczenie wykładziny warszawa

pranie kanapy ząbki

pranie tapicerki samochodowej warszawa pranie tapicerki z dojazdem warszawa

prezenty dla gości na wesele <> winietki na wesele <> zaproszenia ślubne minimalistyczne <>

zaproszenia ślubne z kalką

<> zawieszki na alkohol

Streżyńska: porozumienie z TP w przyszłym tygodniu


chyba w przyszłym tygodniu zawarte zostanie umowa między Urzędem Komunikacji Elektronicznej a Telekomunikacją Polską ws. podziału spółki na pa hurtową i detaliczną, stawek hurtowych a inwestycji - poinformowała w środę PAP dyrektor UKE Anna Streżyńska.

"Dziennik gazeta Prawna": Polacy wybierają małe sklepy


Zmieniają się zwyczaje zakupowe Polaków - wynika z badań Pentora, cytowanych z wykorzystaniem "Dziennik Gazetę Prawną".

ZWZ Pfleiderer Grajewo zdecydowało o niewypłaceniu dywidendy


Sprzedaż nowych domów w USA spadła w maju do 300 tysięcy w ujęciu rocznym - poinformował w środę Departament Handlu.

kategoria przyjął wzorzec dotyczący komercjalizacji i prywatyzacji


szczebel przyjął we wtorek wzorzec nowelizacji ustaw: o komercjalizacji i prywatyzacji a przepisy wprowadzające ustawę o finansach publicznych. Zakłada on w latach 2010-2011 zredukowanie wpływów do Funduszu Reprywatyzacji zaś Funduszu Restrukturyzacji Przedsiębiorców akuratnie do 1,5 proc. i 3 proc. przychodów uzyskanych z prywatyzacji.

ZWZ IDMSA zdecydowało o niewypłacaniu dywidendy


Włoska system gospodarczy wyszła z recesji i w latach 2010-11 będzie rozwijała się nieco bardziej dynamicznie, niż przewidywano do tego czasu - poinformowała w swym raporcie konfederacja pracodawców włoskich Confindustria

Millennium DM podwyższył rekomendację dla ZCh Police do 'redukuj', oszacowanie 4,75 zł


wysoki oficjel ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie przed sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.