Miller nie przeprosi PiS za NSDAP


- Nigdy nie powiedziałem, że Jarosław Kaczyński równa się Adolf H. - swoją kontrowersyjną wypowiedź o zbieżności programów PiS i NSDAP Leszek Miller skomentował w "Faktach po Faktach". Zaznaczył jednak, że ustawa i słuszność przypomina mu "współczesną wersję narodowego socjalizmu".

- To słuchaczom, nie zaś politykom jesteśmy winni wierność - pisze w listowie skierowanym do premiera i marszałka Sejmu kilkudziesięciu dziennikarzy radiowej "Trójki", którzy w ten wybieg protestują przeciwko odwołaniu dyrektor Magdy Jethon. Pod listem podpisał się m.in. Wojciech Mann, który rok temu też był przeciwny... odwołaniu ówczesnego szefa Kryzsztofa Skowrońskiego i powołaniu Jethon. Olbrzymie pandy to podarek od Chin dla Australli. Czteroletni samiec "Wang Wang" tudzież trzyletnia samica "Funi" zamieszkają w zoo w Adelajdzie. Ten osobliwy prezent został przekazany z nadzieją na złagodzenie napięć na linii Pekin-Canaberra. Po Vicente del Bosque z Hiszpanii, drugim selekcjonerem, który zabronił swoim piłkarzom korzystania z Twittera jest marihuana Bert van Maarwijk. To efekt rasistowskich komentarzy umieszczanych dzięki jednego z kadrowiczów.Około 20 tysięcy odbiorców nie ma prądu w północno-wschodniej Polsce. To skutek wiejącego silnego wiatru - poinformował rzecznik PGE dystrybucja Białystok Andrzej Piekarski. naprawa błędu koniunktury gospodarczej raz po raz w wyższym stopniu widoczna. Obliczany z wykorzystaniem Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych "Lewiatan" kwartalny Indeks Biznesu wzrósł w grudniu 2009 roku w porównaniu z listopadem 2009 roku o 3 pkt i wynosi w tej chwili 36 pkt. W tym roku ma wychować się o kolejne 10. Ukraińskie władze apelują do polityków i mediów o nierozpowszechnianie niepotwierdzonych informacji na zagadnienie zachorowań na grypę, które mogą doprowadzić do paniki pośród społeczeństwa.

przywódca rankingu tenisistów Roger Federer wygrał we wtorek w Londynie ze Szkotem Andym Murrayem 3:6, 6:3, 6:1.

Borówka amerykańska spowalnia rozwój marskości wątroby tudzież związane z nim zmiany w strukturze i pracy tego narządu - wynika z chińskich badań, które publikuje periodyk "World Journal of Gastroenterology". W kolejnym geście obrony jajecznik oskarżonego o frakcja w zagładzie Żydów Jonha Demjaniuka zażądał odroczenia procesu na nieokreślony czas, jak plus wyłączenia z postępowania oskarżycieli posiłkowych i ich prawników.

25-letni mężczyzna zginął w wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Nowe włości (woj. kujawsko-pomorskie). Z relacji maszynisty wynika, że kierowca wjechał na tory tuż przed opuszczeniem szlabanu. Zima dała się we znaki angielskim piłkarzom. Silne opady śniegu i duży mróz spowodowały, że odwołane zostały planowane na wtorek i środę mecze półfinałowe Pucharu Ligi. Uzbrojony mężczyzna, kto wziął zakładników w sklepie w ognisko niemieckiego Lipska, oddał się w ręce policji. Na szczęście obyło się bez rannych i ofiar.- powiększanie misji to ostatnia możliwa sprawa w związku z naszą działalnością w Afganistanie. Mam pokorę zanim trudności tej misji. Podchodzimy do zadania naszych żołnierzy z pełną świadomością trudności tej misji - mówił Radosław Sikorski o możliwości wysłania do Afganistanu dodatkowej liczby polskich żołnierzy - Od dzieciństwa David cierpi na łagodną odmianę astmy - poinformował zarządca piłkarza. Tym samym odniósł się do zdjęć, jakie pojawiły się mediach za oceanem. chyba na nich Anglika trzymającego w dłoniach inhalator. Budzi się i chichocze, gdy słyszy grzechotkę. Kicha, śmieje się, a od czasu do czasu miewa humory. Automatyczna laleczka o imieniu Yotaro - skonstruowana za pomocą studentów z japońskiego uniwersytetu Tsukuby - ma dodać otuchy młodych ludzi do rodzicielstwa. Obsługa tego nietypowego robota ma też uczyć, jak być rodzicem.

Opłaty za leczenie - nowy pomysł


"Rzeczpospolita": Związek Powiatów Polskich chce, by podległe samorządom placówki służby zdrowia mogły świadczyć usługi za pieniądze.

"Głowa Grada bez znaczenia. Klęska"


- To jest nieszczęśliwy wypadek ministra Grada i rządu. On chciał sprzedać te stocznie Katarczykom i tedy przepędzał wszystkich innych inwestorów - taką, ostrą tezę, stawia Paweł Poncyljusz z PiS. W szefa resortu skarbu bije też SLD i domaga się jego odwołania. prezes rady ministrów Donald Tusk, ustami swojego rzecznika mówi, że "daje sobie na decyzję jeszcze parę dni".

Tunezja: Prezydent na piątą kadencję


Znacząca gros Tunezyjczyków poparła w niedzielnych wyborach urzędującego prezydenta Zin el-Abidina Ben Alego i wybrała go na urząd na piątą kadencję - wynika z opublikowanych w poniedziałek ostatecznych rezultatów głosowania.

Nie wydobyto coraz wszystkich ciał. trzeba podnieść wrak


mimo wcześniejszych doniesień rosyjskich agencji, w miejscu katastrofy prezydenckiego TU-154M nie znaleziono coraz wszystkich ciał ofiar. - Do tej pory udało się odgrzebać 87 z 96 ciał ze szczątków samolotu - powiedział w RMF FM Prokurator generalny Andrzej Seremet. Dziewięć ciał, których nie odnaleziono, znajduje się pod wrakiem maszyny.

mechanik tir Niemcy mobilny serwis tir Niemcy

mechanik tir Niemcy

naprawa tir Niemcy

body dla wcześniaka :::

body niemowlęce

::: otulacz bambusowy ::: ubranka dla wcześniaków ::: ubranka handmade ::: ubranka niemowlece

Hausentrümpelungen Wien Entrümpelung Wien

Hausentrümpelungen Wien

Räumungsfirma Wien Wohnungsräumungen Wien Wohnungsräumungen Wr.Neustadt

Chuchanie na Pawlaka


Waldemar Pawlak nie poprze Bronisława Komorowskiego przed drugą turą - wynika z informacji "Wprost". architektura nie daje aczkolwiek za wygraną. Otoczenie Donalda Tuska od kilku tygodni konsekwentnie zabiega o atencja lidera Ludowców.

UE: polecenie o usługach medycznych przyjęta


w sąsiedztwie sprzeciwie nasz ministrowie zdrowia krajów UE przyjęli dziś dyrektywę o korzystaniu z usług medycznych w UE, dającą prawo do leczenia za granicą, a plus swobody wyboru lekarza - oraz w kraju - powiedziała minister zdrowia Ewa Kopacz.

"Przed nami niespotykana operacja"; nawet milion osób na nabożeństwie żałobnym


"Życie Warszawy": W sobotnim nabożeństwie żałobnym na Placu Piłsudskiego może wziąć udział chociażby milion osób. "Przed nami niespotykana operacja, porównywalna lecz z wizytami papieskimi" cytuje stołecznych urzędników .

Uzbekistan: Od dwóch lat ukrywają fakt zarażenia dzieci HIV


Od dwóch lat władze Uzbekistanu ukrywają okoliczność zarażenia wirusem HIV 147 dzieci w szpitalach w Dolinie Fergańskiej w latach 2007-2008 - informuje rosyjska agencja Fergana.ru. Podkreśla, że winę za zarażenie ponosi załoga medyczny, w tym lekarze.

Słupki zapomniały o hazardzie. 50 proc. dla PO


także z sondażu "Gazety Wyborczej" jak i sondażu dla "Rzeczpospolitej" wynika, że platforma Obywatelska przypadkiem rozliczać na 50 procent poparcia.

Litwa: papa dziewczynki zabił sędziego-pedofila


Od tygodnia na Litwie trwają poszukiwania Drasiusa Kedysa, podejrzewanego o mord sędziego z Kowna Jonasa Furmanavicziusa, kto zdaje się molestował seksualnie czteroletnią córeczkę Kedysa.