Taksówkarze się zbuntowali. przemarsz żałobny w Warszawie


przedtem kancelarią premiera na al. Ujazdowskich w Warszawie rozpoczął się sprzeciw taksówkarzy. Protestujący nie zgadzają się na funkcjonowanie tzw. przewozu osób. Działalność taką nazywają "piractwem", które porównują do podrabiania ubrań i płyty CD.

1583 przedmioty należące do ofiar katastrofy 10 kwietnia przekazano dotychczas ich rodzinom - informuje asystent prokuratora generalnego Krzysztof Parulski. To rzeczy osobiste znalezione wśród szczątków prezydenckiego tupolewa, które nie są dowodami w śledztwie. Robert Kubica ma już kłopot z głowy - w przyszłym sezonie będzie jeździł w Renault. Co innego drugi prowadzący BMW Sauber - Nick Heidfeld. Niemiec, jaki nie być może odkryć sobie zatrudnienia, zaczął wylewać żale. niewątpliwie na Polaka. - W 2007 byłem szybszy od Roberta i podobnie jest chwilowo w sezonie 2009. Wszyscy aczkolwiek mówią przeciwnie o 2008, jak lepiej jeździł Polak - mówi. A to nic bardziej błędnego próbka. Koncern General Motors szykuje się do ponownego debiutu na nowojorskiej giełdzie. najogromniejszy jankeski producent samochodów zniknął z notowań w czerwcu 2009 roku, gdy biznes ogłosiła niewypłacalność. Koncern ogłosił też wyniki kwartalne z imponującym zyskiem: 865 milionów dolarów.Już od czerwca najważniejsze osoby w kraju będą latać nowymi, wyczarterowanymi od LOT-u embraerami - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". wartość godziny lotu będzie o jedną trzecią niższy niż tupolewa. Cztery osoby zginęły w katastrofie samolotu transportowego na Filipinach. Niestety, władze obawiają się, że ofiar przypadkiem być więcej, policja przeszukuje pogorzelisko. Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad i jego wenezuelski odpowiednik, Hugo Chavez ogłosili po swoim sobotnim spotkaniu w Teheranie, że zamierzają spleść związki obydwu krajów i wraz przeciwstawić się światowym "imperialistycznym" mocarstwom - informuje AP.

Bez alkoholu, bez narkotyków i bez tytoniu - za to z głośną muzyką i tańcami do upadłego. A po koncercie pacierz w kaplicy. Ponad 1,5 tys. młodych osób bawiło się na pierwszej części festiwalu "3R for Trinity", która odbyła się w Łodzi.

- Ja sobie zdaję sprawę, że jak jest tragedia smoleńska, powodzie, katastrofy, to trudno, żeby politycy nie zabierali głosu. Tylko, że jeden z polityków uparł się, by z tragedii zrobić istotę swojej kampanii - powiedział Donald Tusk na dzisiejszej konferencji prasowej. Skomentował w ten sposób sobotnią wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, że "gdyby on był premierem, to budżet byłby już znowelizowany". Niemcy zachwycili w pierwszym meczu z Australią. Czy powodem stylu niekojarzonego do tej pory z ekipą 3-krotnych mistrzów świata jest przeróbka diety? Jak ujawnił menadżer kadry, Oliver Bierhoff, w RPA podopieczni Loewa nie jedzą tradycyjnych śniadań. Pochłaniają makarony.

Afrykańskie jeże pigmejskie stały się najmodniejszym dodatkiem kobiecych torebek. Spowodowało to fale potępienia ze strony obrońców zwierząt - pisze "Daily Telegraph". Służba Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji zarzuciła Polsce, że jej przedwojenne władze "aktywnie współpracowały z hitlerowskimi Niemcami". Według SWR, Polska "nie odmówiłaby wspólnej wojny z Niemcami przeciwko ZSRR". o ile to był rozgrywka hokeja na lodzie, to w biurze prasowym nieco godzin przedtem rozpoczęciem gry pracowałoby co bynajmniej 30-40 dziennikarzy kanadyjskich - mówi rzecznik naszych środowych rywali, Dominic Martin. W Bydgoszczy gramy z Kanadyjczykami w piłkę nożną, w następstwie tego akredytowanych dziennikarzy spod znaku "Klonowego Liścia" brak.Ostatnia próba zamachu na płatowiec linii Northwest Airlines wzmożyła uwaga służb. Porzucony klamoty na lotnisku w Mediolanie postawił funkcjonariuszy na nogi. klamoty została wysadzona pod kontrolą i - jak się w dalszym ciągu okazało - nie zawierała materiałów wybuchowych. pieniądze szczęścia nie dają. prawda stara jak świat, a w środę na Santiago Bernabeu po raz dalszy dała o sobie znać. składany z piłkarskich weteranów Milan, jaki latem oszczędzał na transferach, powalił na kolana Real Madryt, w przerwie letniej niesamowity astronomicznymi transferami. Dom letniskowy Bernarda Madoffa idzie pod młotek. egzekutor przejął już dwór amerykańskiego malwersanta blisko nowojorskiej plaży na Long Island - a dom coraz w tym tygodniu ma dotrzeć na sprzedaż.

run snów o potędze


Z wielkich planów i marzeń o cywilizacyjnym skoku zostają smętne zgliszcza. Nadzieje na to, że przygotowania do Euro pchną Polskę na nowe tory, okazują się być ciężko przesadne. Drogi, koleje, autostrady - to wszystko, co istotnie jest nam potrzebne, powstaje można i w mitrędze, porządnie idzie tylko konstrukcja stadionów, ale czy nie inaczej to one są dzisiaj Polsce najbardziej potrzebne?

11-latek zostaje w domu dziecka. Rodzice obiecują poprawę


Lubelski sąd zadecydował, że 11-letni Sebastian z Bystrzycy Nowej na razie pozostanie w domu dziecka. chłopiec trafił do placówki w lutym. Jego rodzice są chorzy, rodzina żyje w złych warunkach. Domagają się jakkolwiek oddania dziecka. tata zadeklarował, że dom zostanie wyremontowany, a matka - że będzie się leczyła.

SLD i SdPl: dociekanie kandydatów na prezydenta


W SLD i SdPl trwają konsultacje i poszukiwania kandydatów na prezydenta. jednak liderzy obu formacji deklarują szwung rozmów o wspólnym kandydacie, wprawdzie na razie jakiekolwiek układ wydaje się być cokolwiek prawdopodobne.

"Chyląc głowy w Katyniu czynimy chód ku pojednaniu"


- jeżeli Rosja znajdzie legenda do poprawy relacji z Polską, to wolno będzie mieć nadzieję na uzdrowieniu klimatu w całej Europie Wschodniej - ocenił ihumen Filip (Riabych), asystent metropolity wołokołamskiego Hilariona, kierującego cerkiewną dyplomacją.

pozycjonowanie stron łódź :

pozycjonowanie stron warszawa

: strony internetowe lodz : strony internetowe Toruń : tworzenie stron bełchatów

klimatyzacja Żagań : klimatyzacja Żary : klimatyzacja Zgorzelec : klimatyzacja Bolesławiec : klimatyzacja Nowa Sól : klimatyzacja Lubsko :

klimatyzacja Nowogród Bobrzański

Dalajlama będzie uczył pod nosem Chińczyków


duchowy ośrodek kierujący Tybetańczyków Dalajlama XIV będzie nauczał w Arunaćal Pradeś - przygranicznym zakątku Indii i zarazem spornym terenem między Indiami i Chinami. Wizycie, która rozpocznie się 8 listopada, śmiałość sprzeciwia się Pekin.

"Polacy nie prosili nas o ogrodzenie terenu katastrofy"


kraina katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku nie jest ogrodzony, bo takiej prośby ze okolica polskiej nie było - twierdzą władze obwodu smoleńskiego. Jak stwierdził reprezentant gubernatora smoleńskiego Andriej Jewsiejenkow w rozmowie z korespondentem RMF FM Przemysławem Marcem, Polacy prosili tylko o ochronę miejsca tragedii: - Tę prośbę spełniliśmy.

sejm odrzucił model Lewicy zakładający likwidację IPN


sejm odrzucił w dzisiejszym głosowaniu algorytm Lewicy zakładający likwidację Instytutu Pamięci Narodowej.

Kowalczyk wygrywa w sprincie


Justyna Kowalczyk w świetnym stylu wygrała konkurs Pucharu Świata w biegach narciarskich w sprincie na dystansie 1,2 km techniką klasyczną w fińskiej miejscowości Kuusamo.

dlaczego Gosiewski odchodzi? Poseł podał nieoficjalne powody


Po rezygnacji Przemysława Gosiewskiego nowym szefem klubu PiS została Grażyna Gęsicka. Dlaczego tak się stało? Odpowiedzi na to testowanie udziela Janusz Piechociński (PSL) na swoim blogu w Onet.pl.

zależności gejowskie - tak, małżeństwa - niekoniecznie


Państwa europejskie nie muszą sylabizować zgody na zawieranie małżeństw gejowskich. Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu odrzucił skargę austriackiej pary gejowskiej.