Zginęła za pomocą brak znaków?


125 tys. zł zadośćuczynienia ma wypłacić gród Słupsk (Pomorskie) mężowi i synom kobiety, która w kwietniu 2008 r. zginęła w wypadku po zmianie organizacji ruchu na ul. Wojska Polskiego - uznał w czwartek tubylczy sąd okręgowy.

zabarwienie czarnoskóry nie ma w Polsce zanadto dobrej prasy. Można być "czarnym, jak diabeł" posiadać "czarne myśli", a czarny kot przynosi nieszczęście. Kilkanaście polskich premier samochodów, interaktywne zabawy dla dzieci i starszych, profesjonalny tor kartingowy czy czempionat lokalny kierowców autobusów jest dozwolone od soboty patrzeć w ramach Motor Show Poznań 2010. highway Kraków - Szarów zostanie oddana do użytku, mimo zastrzeżeń wielickich strażaków, informuje "Dziennik Polski".Dozór policji i zakaz prowadzenia pojazdów zastosowała prokuratura w Kaliszu przy 34-latki, która posadziła za kierownicą swoją jedenastoletnią córkę. Jedną z przyczyn katastrofy polskiego autokaru pod Grenoble w 2007 roku było niewłaściwe zastosowanie systemu hamulcowego przy użyciu kierowcę - wynika z ekspertyzy Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie. 11 stycznia w Detroit - stolicy amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego - rozpocznie się najważniejszy w Ameryce Północnej salon samochodowy: North American International gablota Show 2010.

posłowie chcą poszerzyć zakaz palenia tytoniu. Miałby on obowiązywać m.in. plus w samochodach służbowych.

W początku lat dziewięćdziesiątych, gdy na drogach pojawił się następca opla manty, termin calibra stało się synonimem sportowych osiągów i niezwykłej urody. powinno się przyznać, że Rosjanie potrafią konsekwentnie dążyć do celu. Gdy w 2007 roku u naszych wschodnich sąsiadów powołano do życia markę Marussia, gros dziennikarzy motoryzacyjnych nie dawała jej żadnych szans na przetrwanie.

ministerium infrastruktury nie planuje zmiany przepisów co do opłaty za przejazd remontowaną autostradą. Nie zmienia tu nic niedawny wyrok sądu w sprawie Stalexportu. ministerium przyznaje, że wolałby przekuć umowę z zarządcą autostrady A4 niż nowelizować ustawę. "To noga! Wygląda jak kawałek nogi!" - padły pierwsze danie słowa z przodu autobusu, jaki aktualnie się zatrzymał na autostradzie z Legnicy do Wrocławia zjeżdżając raptownie na lewy pas i raptem hamując.(*) W Polsce jak sprawców dużej liczby nieszczęśliwych wypadków wini się w większości wypadków osoby młode. Te, które nie zważając na bezgraniczną wiarą w siebie cechuje na ogół plus nieobecność doświadczenia.Rzeszowski wydział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprosił 10 firm do drugiego etapu przetargu na budowę autostrady A4 od węzła Rzeszów kluczowy do węzła Rzeszów Wschód. prekluzja składania ofert mija 9 października. miesiąc temu serwisy informacyjne w wielu krajach na równi z tabloidami ścigały się w serwowaniu szczegółów z życia, śmierci i pogrzebu artysty. Okazuje się, że dopłaty do samochodów nowych, do których nasz poziom podchodzi nadzwyczaj opornie (program taki rusza wnet nawet w Rosji!), to nadzwyczaj ożywiony sposób na pobudzenie branży motoryzacyjnej.

Ekspresowa "siódemka"


ponad 1 mld 69 mln zł smakować będzie struktura drogi ekspresowej nr 7 Gdańsk-Warszawa na odcinku Pasłęk-Miłomłyn. inwestycja ma być zakończona 15 lipca 2012 roku.

Hondy dla policji


Uprawomocnił się skutek aukcji zamówienia publicznego na dostawę motocykli dla policji. Zwycięską okazała się podaż złożona przez firmę Honda Poland Sp. z o.o.

Kradł aż 80 razy!


26-letni łodzianin tankował na stacjach benzynowych samochody, na które zakładał skradzione uprzednio tablice rejestracyjne i odjeżdżał nie płacąc za paliwo.

Maybach po liftingu


bawialnia samochodowy w Chinach to dla wielu producentów jedna z najważniejszych tego typu imprez. ale wręcz w tym roku zbiorowość ludzka Chin zakupią aż 17 milionów nowych pojazdów, co na tle pogrążonej w recesji Europy jest gigantycznym wynikiem.

komornik muszyna komornik nowy sącz

komornik muszyna

komornik nowy targ

behawiorysta aleksandrów łódzki behawiorysta konstantynów łódzki behawiorysta łódź behawiorysta zgierz psie przedszkole Aleksandrów Łódzki psie przedszkole Konstantynów Łódzki psie przedszkole Łódź psie przedszkole Zgierz szkolenie psów Aleksandrów Łódzki

behawiorysta łódź

szkolenie psów Konstantynów Łódzki szkolenie psów Łódź szkolenie psów Zgierz

Paliwo tylko na połowie stacji


Po czterech dniach strajku celników w Grecji niedobory paliw płynnych stały się coraz dotkliwsze, a kolejki nim stacjami benzynowymi wydłużyły się - poinformowała w piątek grecka telewizja.

I-MiEV-y w Monako


Mitsubishi przekazało Księstwu Monako 4 egzemplarze pojazdów elektrycznych nowej generacji i-MiEV.

Na Wielkanoc... śnieg!


W kotlinach: Kłodzkiej i Jeleniogórskiej na Dolnym Śląsku spadło o świcie 15 cm świeżego śniegu!

Jechaliśmy mazdą 250 km/h (film)


Już pod koniec września do polskich salonów trafi mazda3 w najmocniejszej wersji MPS. Będzie kosztować 116 900 zł.

Zginęli na motocyklu


duet osoby jadące motocyklem zginęły w wypadku, do którego doszło w czwartek w miejscowości Ignacew Rozlazły (Łódzkie).

Outlander tańszy o 15 tysięcy


Na nasz targowisko wchodzi właśnie nowa pokolenie mitsubishi outlandera.