"Grecja na zapewne zbankrutuje"


- Grecja w ciągu kilku najbliższych lat z pewnością zbankrutuje. Jest może fiskalnie beznadziejnym - przekonywał w "Horyznocie" w TVN24 b. wiceprezes NBP Krzysztof Rybiński. - Nie zbankrutują, myślę, że prześlizgną się z wykorzystaniem małżowina uszna igielne - ripostował Paweł Świeboda zwierzchnik instytutu DEMOS Europa.

przedstawicielstwo Szwecji po raz inny z z grubsza triumfowała w olimpijskim turnieju curlingu kobiet. W finale w Vancouver pokonała Kanadę 7:6 po dogrywce. brąz medal wywalczyły Chiny, po zwycięstwie ze Szwajcarią 12:6. W szpitalu w Żywcu w województwie śląskim zmarła 24-letnia kobieta. U pacjentki zdiagnozowano wirusa A/H1N1. z grubsza 20 narciarzy i turystów utknęło w kolejce krzesełkowej w Ustroniu-Jaszowcu (woj. śląskie). Trwa ruch ratownicza.zanim Sądem Koronnym w Reading rozpoczął się tok kobiety oskarżonej o spowodowanie śmierci 9-miesięcznego dziecka polskiej rodziny. płeć słaba zadławiła chłopczyka parówką - donosi goniec.com. - Lechistan należy do NATO i obowiązują ją decyzję Sojuszu. jednak decyzje należy podejmować racjonalnie, każda wyrok może być decyzją podjętą źle lub prawidłowo – powiedział w Sejmie Bronisław Komorowski, komentując stan wyposażenia polskiej misji w Afganistanie. "Rzeczpospolita": Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ma nowa stronę. Inne służby specjalne mogą jej ale wręcz pozazdrościć.

Usain Bolt ustanowił nowy rekord świata na "setkę" - 9,58 s. najlepszy wynik pobity o 11 setnych to fenomen, a biegacz, jaki tego dokonał z miejsca stał się legendą. Jamajczyk jest jakkolwiek skromny. - Ja?! Legendą?! - pytał dziennikarzy. - Nie, jeszcze nie - stwierdził.

Tradycji stało się się zadość. Barack Obama ułaskawił indyka z okazji zbliżającego się Święta Dziękczynienia. choć obecnie urzędujący prezydent robił to po raz pierwszy, tymczasem obrządek ta liczy sobie kilkadziesiąt lat. Rosyjska milicja w toku manifestacji opozycji na Placu Triumfalnym w Moskwie zatrzymała szefową Moskiewskiej Grupy Helsińskiej (MGH) 82-letnią Ludmiłę Aleksiejewą.

- Nie ma sensu akcentować nieistniejących różnic. To nie jest show - powiedział na antenie TVN24 Sławomir Nowak. Poseł PO zdradził także, jak będzie wyglądać niedzielna debata między politykami Platformy. Z każdym rokiem mniej ludzi pielgrzymuje do Częstochowy - pisze "Gazeta Wyborcza". kilka kalifornijskich w zamian zdecydowało się na bojkot przedsiębiorstw ze stanu Arizona po tym jak władze tego stanu zlikwidowały nauczanie w klasach etnicznych w tutejszych szkołach – informuje serwis CNN.W dzień świecenie pokarmów, wieczorem - czuwania obok grobie Chrystusa. dzisiaj przypada Wielka Sobota - przeszły dwadzieścia cztery godziny nim świętami Wielkiej Nocy. 44-letni kupiec z Muenster (Nadrenia Północna-Westfalia), niemiaszek nigeryjskiego pochodzenia, przy użyciu nieco lat z powodzeniem udawał ONZ-owskiego dyplomatę i wyłudził w tej roli miliony euro. W piątek "dyplomata" przyznał się w całej rozciągłości do winy. Andrzej Gmitruk musiał rozstać się z Tomaszem Adamkiem. - Jest taki czas, że wypada sobie powiedzieć - okazja - stwierdził trener. Gmitruk musiał postawić na zdrowie, atoli nie wyklucza powrotu do boksu. Co więcej, jego zdaniem "Team Adamek" nadal działa.

50 tys. protestujących przeciwko równouprawnieniu


Ok. 50 tys. ludzi zebrało się w stolicy Mali, Bamako, na mityngu zorganizowanym za pośrednictwem najwyższą radę islamską, iżby dać do obejrzenia sprzeciw pod nowego kodeksu rodzinnego, zrównującego kobiety i mężczyzn.

Podano treść z rozmów z "czarnych skrzynek"


legat rozmów zarejestrowanych na czarnych skrzynkach prezydenckiego samolotu, który rozbił się w sobotę, potwierdza, że załoga otrzymała ostrzeżenie o złych warunkach atmosferycznych panujących na smoleńskim lotnisku. Poinformował o tym wicepremier Rosji Siergiej Iwanow.

Starcie odwiecznych rywali za milion dolarów


Gwiazdy tenisa, obecne i już te emerytowane, nie zapomniały o ofiarach trzęsienia ziemi w Haiti. Na korcie Indian Wells w Kalifornii po jednej stronie siatki stanęli Pete Sampras i Roger Federer oraz Andre Agassi z Rafaelem Nadalem. Obyło się bez zaciętej walki, ale nie bez salw śmiechu. Pokazowy mecz, podług przewidywań, ma przynieść zysk rzędu miliona dolarów.

"Latający pomidor" chce Obamę. Na obiad


Shaun White, zwany "Latającym Pomidorem" udowodnił w Vancouver, że jest najlepszym snowboardzistą świata. Co teraz? amerykaniec marzy o wspólnym obiedzie z prezydentem Barackiem Obamą. - Myślę, że razem z prezydentem moglibyśmy stworzyć jakiś badawczy projekt - zapowiedział. Biały Dom na razie milczy.

aukcje usa <> usa <>

kanada

<> samochody usa <> samochody z usa <> komis usa <> import usa aut <> import kanada aut <> samochody kanada <> używane z usa

geodeta Koronowo geodeta Sośno

geodeta Koronowo

geodeta Więcbork geodeta Wyrzysk

adwokat świebodzin adwokat zielona góra kancelaria adwokacka zielona góra

adwokat świebodzin

najlepszy adwokat zielona góra rozwód zielona góra

Zapłacą Interowi za Mourinho


Tego jeszcze nie było. Kluby piłkarskie już nie przeciwnie muszą opłacać wielkie kwoty klubom za kupno zawodnika. Jak donosi hiszpański "AS", Real Madryt zapłaci Interowi 16 mln euro za Jose Mourinho. Sam Mourinho w ciągu 4 lat pracy ma zaś zapracować 40 mln euro.

zwierzchnik BBN w 36. specpułku


szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Stanisław Koziej wizytował siedzibę 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego (SPLT), który odpowiada za transport aeronautyczny najważniejszych osób w państwie.

nieznany rekin na bulwarowym rynku


Szwajcarskie wydawnictwo Ringier AG i niemiecki Axel Springer AG połączą swoje przedsięwzięcia w Europie Wschodniej. Pierwsza z firm wniesie swoje spółki w Serbii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Druga - swoje publikacja Axel Springer Polska. Nowym przedsięwzięciem pokieruje Polak, Florian Fels.

5 mln zł zniknęło w drodze do banku


Aż 5 milionów złotych nie dojechało do jednego z wrocławskich banków z główny punkt Obsługi Gotówkowej. Policja bada co stało się z pieniędzmi, ale skrycie nadajnik RMF dowiedziało się, że należące do banku finanse wziął symulowany konwojent.

powyżej połowa szefów sprawdza nasze e-maile


Wysyłasz z firmowego komputera prywatne e-maile i skarżysz się w nich na swojego szefa? Możesz posiadać problem. Jak pisze "Dziennik czasopismo Prawna", aż 65 proc. pracodawców sprawdza konta mejl i komputery swoich pracowników. Jesteś bankowcem lub informatykiem? Uważaj tym bardziej, bo należysz do grup, które są z reguły inwigilowane.

Ktoś chciał otruć Busha?


Już w krótkim czasie na amerykańskim rynku ukażą się pamiętniki Laury Bush. A w nich prawdziwą rewelacją jest credo byłej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych, która nie wyklucza, że ją i jej męża chciano otruć.