Gen. Jaruzelski poparł kandydaturę Napieralskiego


Gen. Wojciech Jaruzelski poparł kandydaturę szefa SLD Grzegorza Napieralskiego w wyborach prezydenckich. Jaruzelski i Napieralski spotkali się dzień dzisiejszy w Sejmie.

niezwyciężony na zawodowych ringach, "Walijska Duma" - jak Wyspach mówi się o Joe Calzaghe - przyznał się do zażywania kokainy. - Przepraszam całą moją rodzinę i wszystkich moich fanów - żałuje uprzedni bokser. 60-letni Izraelczyk, przetrzymujący w haremie bodaj 21 kobiet, które urodziły mu 49 dzieci, został oskarżony o gwałty, incest i inne przestępstwa seksualne – podała filia Associated Press. W drugiej połowie bieżącego roku wojskowe komendy uzupełnień rozpoczną nabór do Narodowych Sił Rezerwowych. Na początek planowane jest przyjęcie 10 tysięcy żołnierzy - czytamy w "Rzeczpospolitej".Postępowanie przy dwóch byłych posłów SLD Jana Chaładaja i Stanisława Jarmolińskiego, którzy w 2003 r. głosowali w Sejmie za nieobecnych kolegów, zostało warunkowo umorzone na Chronos dwóch lat. Orzekł tak Sąd Rejonowy w Warszawie. W ostrych słowach kardynał Jose Saraiva Martins, emerytowany prefekt watykańskiej kongregacji do spraw kanonizacyjnych, potępił przypadki pedofilii pośród księży. Duchowny skrytykował dodatkowo "machinacje" wokół tego problemu. stopień ma dla Aleksandra Gudzowatego propozycję nie do odrzucenia. jeżeli przedsiębiorca dobrowolnie wycofa się z EuRoPol Gazu, dostanie zgodę na realizację projektu Bernau-Szczecin, łączącego nasz i niemiecki system lotny - pisze "Dziennik czasopismo Prawna".

Do tragicznego zderzenia doszło w nocy na krajowej ósemce pod Białymstokiem. W wypadku zginął na miejscu kierowca jednego z samochodów. Kierowca drugiego samochodu trafił do szpitala.

Prezydenci dużych zamiast pod pretekstem promocji i poszukiwań inwestorów zwiedzają antypody - pisze "Rzeczpospolita". Festiwal w Berlinie dobiega końca. W piątek pokazano ostatnie konkursowe filmy, a już w sobotę wieczorem dowiemy się, który z nich otrzyma tytuł zwycięzcy festiwalu i statuetkę Złotego Niedźwiedzia i 50 tysięcy euro. quiz zamknął "mocny" obraz "The killer inside me" w reż. Michaela Winterbottoma.

Pracował jak roznosiciel listów, ale swoją pracę traktował jak okazję do przestępstw. 39-letni koreański pocztylion szemrany jest o gwałt 125 kobiet. - Izrael jest ustalony do wojny z Iranem - oświadczył izraelski wicepremier Mosze Ja'alon. Reuters odnotowuje, że rzadko się zdarza, by przedstawiciele władz Izraela odchodzili od zwyczajowej powściągliwości w takich kwestiach. W tym roku PKB Polski może dorosnąć o 3 proc., a w przyszłym o 3,6 proc. - takie wstępne szacunki podał szef departamentu ekonomicznego Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) Andrew Dean. wraz z wicepremierem Waldemarem Pawlakiem przedstawili on 11. komunikat OECD na idea stanu polskiej gospodarki.W amerykańskie ostatki, alias "tłusty wtorek" (ang. Fat Tuesday) przedstawiciele Związku Narodowego Polskiego (PNA), najstarszej i największej organizacji polonijnej w USA, rozdawali w Chicago pączki. córa zmarłego tragicznie prezydenta Marta Kaczyńska będzie wspierała swego stryja Jarosława Kaczyńskiego, ale będzie to wsparcie prywatne i osobiste, a nie poparcie czysto polityczne - powiedział w niedzielę w porze wieczoru orędownik PiS Adam Bielan. rola od Kim Dzong Ila i ciepłe słowa o potrzebie poprawy relacji pomiędzy Koreami – to niespodziewany rezultat wizyty północnokoreańskiej delegacji w Seulu. Delegaci z komunistycznej Korei spotkali się nieoczekiwane z prezydentem Korei Południowej, Li Miung Bakiem.

Znaleźli wrak pierwszego samolotu na Antarktydzie


Niesamowite znalezisko australijskiej ekipy badawczej na Antarktydzie. Po trzech latach poszukiwań udało im się dotrzeć do szczątków pierwszego samolotu, który ilekroć dotarł na zamarznięty kontynent.

Tusk: zdarzały się katastrofy i tragedie


Podsumowując w środę 2009 rok szef rządu Donald Tusk przyznał, że był on ciężki dla wielu Polaków. W opinii szefa rządu, w 2010 r. wyniki polskiej gospodarki będą lepsze od przewidzianych w przyszłorocznym budżecie. W styczniu rząd ma przedstawić plan konsolidacji finansów publicznych.

Smoleńsk Tour. 2 godziny na zadumę - w cenie


Już za 900 złotych plus koszty wizy można zwiedzić lokalizacja katastrofy prezydenckiego samolotu - donosi "Metro". Na chęć klientów biura podróży rozszerzyły ofertę - będzie jest dozwolone na miejscu zapalić świeczkę i zrobić zdjęcie. Prawdziwego boomu personel biur spodziewają się jesienią, wraz ze startem roku szkolnego.

Zmarł mecenas Leszek Piotrowski


Zmarł mecenas Leszek Piotrowski - niepośledni śląski adwokat, w przeszłości wiceminister sprawiedliwości i parlamentarzysta, a w czasach PRL aktywista demokratycznej opozycji, w ostatnim czasie pełnomocnik rodziny Barbary Blidy. puder 71 lat.

praca fizyczna -

praca Warszawa

- darmowe ogłoszenia z pracą

adwokat Gdynia prawnik Gdynia

adwokat trójmiasto

skup aut bolesławiec skup aut głogów skup aut lubuskie skup aut polkowice skup aut zielona góra skup aut żagań złomowanie aut głogów złomowanie aut polkowice złomowanie aut żary

skup aut bolesławiec

złomowanie pojazdów bolesławiec

Jak żegnaliśmy Jana Pawła II


Jak wspominacie ostatnie rozstanie Jana Pawła II? dokąd was zastała 21:37? Jak przeżywaliście żałobę po papieżu-Polaku? Modliliście się wspólnie z tłumami wiernych, zapalaliście znicze opodal ulic? Pojechaliście do Rzymu na pogrzeb? Przysyłajcie nam Wasze wspomnienia i zdjęcia na kontakt TVN24.

Grecja: wybuch koło ateńskiego więzienia


nim głównym więzieniem w Atenach eksplodował w czwartek w porze wieczoru na nieograniczoną skalę ekwipunek porywczy - powiadomiła policja. szlag nie spowodował ofiar śmiertelnych, jako że z okolic zakładu udało się przedtem ewakuować ludzi.

Ziobro: Kaczmarek nakłaniał mnie do fałszywych zeznań


poprzedni minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro (PiS) zeznał dzisiaj przed komisją śledczą ds. nacisków, że dotychczasowy zwierzchnik MSWiA Janusz Kaczmarek nakłaniał go do składania fałszywych zeznań.

Pocałunek Dody nie pomógł prezydentowi


Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w miniony koniec tygodnia na Donalda Tuska głosowałoby 31 proc. Polaków - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej". W ciągu ostatnich dwóch tygodni zespół jego zwolenników zwiększyło się o 4 punkty procentowe.

zamach na stricte strzeżony budynek armii


dokładnie strzeżona kwatera generalna pakistańskiej armii stała się celem brutalnego zamachu. Jednostkę zaatakowało czterech uzbrojonych, przebranych za żołnierzy mężczyzn. W zamachu zginęli wszyscy napastnicy zaś kilku żołnierzy.

"Piękna Julia": żądam powtórki


szef rządu Ukrainy Julia Tymoszenko domaga się unieważnienia wyników drugiej tury wyborów prezydenckich, którą przegrała na korzyść Wiktora Janukowycza, oraz chce powtórki głosowania w całym kraju.