MSP nie będzie lubować się KGHM w ofercie Taurona


1,6 mld dolarów zapłacił do tej pory brytyjski koncern BP za wyciąganie skutków wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej, a to nie prędzej początek. Brytyjski koncern dotkliwie odczuje skutki awarii platformy wiertniczej

podług wicepremiera, ministra gospodarki Waldemara Pawlaka oceniając realnie sytuację nie ma szans, aby do 1 września zostało sfinalizowane nowe polsko-rosyjskie układ gazowe – czytamy w „Rzeczpospolitej”. W wywiadzie dla rosyjskiej gazety „Izwiestia” były prezydent krytycznie ocenił wzór tarczy. Podkreślił, że gwarantem bezpieczeństwa jest NATO. Zwrócił też uwagę na potrzebę poprawy stosunków… górny oficjał ICC (Międzynarodowego Trybunału Karnego)  Phakiso Mochockoko opowiada Institut for War and Peace Reporting o nadziejach na postawienie przed sądem winnych okrucieństw w Ugandzie.Pyłu wulkanicznego, który dotarł nad Polskę, nie ma w powietrzu, którym oddychamy - poinformowała w piątek PAP Magdalena Brodowska z Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. 1,7 mld zł nowych pieniędzy wpłacili Polacy do funduszy inwestycyjnych. przez cały czas najczęściej wybieramy bezpieczne fundusze, ale rośnie też ochota tymi inwestującymi w akcje zaleta akcji Polskiej Grupy Energetycznej we wczorajszych notowaniach na Giełdzie Papierów Wartościowych przekroczyła cenę emisyjna – według „Rzeczpospolitej” wszystko wskazuje na to, że walory grupy wychodzą z cenowego dołka.

zarząd województwa małopolskiego nie złoży oferty w kończącym się w pierwszy dzień tygodnia przetargu na dzierżawę Stada Ogierów w Klikowej. Władze regionu uznały, że zdolność stawiane przez właściciela obiektu - Agencję Nieruchomości Rolnych - są \\\\\\\\\\\\\\\"skrajnie niekorzystne\\\\\\\\\\\\\\\".

Eugeniusz Lijewski, ojczulek piłkarzy ręcznych Marcina i Krzysztofa uważa, że trudno wskazać zdecydowanego metresa w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Vive Targi, a HSV Hamburg, w którym grają jego synowie. pierwszy mecz w sobotę w Kielcach. Jak poinformowało resort Finansów - 30 czerwca 2010 r. zakończą się działania pilotażowe związane z wdrożeniem w systemie CELINA bezpapierowej obsługi przywozowych zgłoszeń celnych. tak więc - ...

Najwyższa Izba Kontroli oceniła pozytywnie restrukturyzację Krajowej Spółki Cukrowej, niemniej jednak stwierdziła pewne nieprawidłowości. Chodzi o wydanie z wykorzystaniem spółkę nad 50 mln zł na inwestycje w cukrowniach, w których od tego czasu została wygaszona produkcja. Amerykańska prokuratura oficjalnie oskarżyła trzech mężczyzn o serię włamań do systemów informatycznych kilku firm finansowych oraz sieci handlowych (m.in. Heartland Payment Systems, 7-Eleven i Hannaford Brothers). Zdaniem oskarżycieli, dwie Rosjanie i Amerykanin ukradli nad 130 mln numerów kart kredytowych. W ciągu sekundy cyberprzestępcy przeprowadzają ponad sto ataków - twierdzi w najnowszym raporcie firma Symantec zajmująca się bezpieczeństwem w internecie. Lechistan w dużej mierze w niechlubnych statystykachPKB trafił w prognozę "Pulsu Biznesu" - cieszy się gazeta. Niemiecka Lufthansa ładunek AG poinformowała o dokonanych zmianach w kierownictwie operacyjnym przewoźnika i spółek od niego zależnych.  Joerg Eberhart zastąpi na stanowisku  dyrektora zarządzającego AeroLogic GmbH ... filia Rynku Rolnego będzie przyjmować wnioski o dotacje na bioenergię oraz na zmianę profilu produkcji gospodarstw, które uprawiały buraki cukrowe - poinformowało w piątek sekretariat Prasowe Agencji.

GDDKiA wybrała ofertę Budimeksu za 1,4 mld zł netto w przetargu na budowę 33 km A-4


Eugeniusz Lijewski, tatuś piłkarzy ręcznych Marcina i Krzysztofa uważa, że trudno wskazać zdecydowanego metresa w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Vive Targi, a HSV Hamburg, w którym grają jego synowie. pierwszy mecz w sobotę w Kielcach.

Ile w Polsce kosztują bezpłatne studia?


Kilka złotych za edycja legitymacji studenckiej, kilkadziesiąt za przepisanie przedmiotu, kilkaset za obowiązkowe obozy szkoleniowe czy parę tysięcy za rozciągłość studiów - to wprost przeciwnie niektóre koszty, które dotykają ponad 800 tys. studentów bezpłatnych studiów dziennych na państwowych uczelniach. - Darmowe studia to beletrystyka - protestują studenci

Bartimpex: skarga przeciw polskiemu rządowi i PGNiG


Ropa naftowa drożeje na rynku paliw w USA, po raz dziewiczy od 5 dni. rynek oczekuje, że pakiet pomocowy dla państw Europy wpłynie na zapanowanie nad kryzysem zadłużenia; to oznacza spadek ryzyka zagrożeń dla wzrostu gospodarczego w regionie i w globalnej gospodarce.

Dubaj bankrutuje?


Bez dokończenia prywatyzacji, ograniczenia wydatków socjalnych i zachęcania Polaków do dłuższej pracy nie wzbijemy się po kryzysie - ostrzega prof. Leszek Balcerowicz

mezoterapia mikroigłowa mezoterpia igłowa mezoterapia na łysienie

mezoterpia głowy

odchudzanie Żory salon kosmetyczny Żory salon urody Żory salon kosmetyczny Wodzisław Śląski odchudzanie Wodzisław Śląski salon urody Wodzisław Śląski

Ministerstwa pożegnają się z własnymi samochodami?


Ministerstwo skarbu rezygnuje z samochodów. Na własność. w zamian płacić setki tysięcy złotych za remonty, ubezpieczenia i powypadkowe naprawy, resort auta wynajmie. chyba że eksperyment się powiedzie, w ślad za MSP pójdzie cała administracja rządowa

Rosja proponuje wspólne z Białorusią gwarancje dostaw ropy do UE


Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zaproponował białoruskiemu przywódcy Alaksandrowi Łukaszence, aby oba kraje pospołu zagwarantowały wytrwałość dostaw ropy naftowej do Unii Europejskiej. Propozycję tę zawarł w wysłanym w niedzielę listowie do Łukaszenki, w którym określił warunki dostaw rosyjskiej ropy na Białoruś.

Gaz-System szykuje umowy na finansowanie gazoportu


Wkrótce zostaną podpisane umowy z dziesięcioma bankami komercyjnymi, które wykupią obligacje na budowę gazoportu w Świnoujściu - zapowiada urzędowy Gaz-System.

CEZ złożył ofertę na niemiecką spółkę Geso


ekipa energetyczna CEZ złożyła ofertę na 100 proc. niemieckiej spółki Geso - podał CEZ w komunikacie.

MinGosp podtrzymuje prognozę min. 2,0% wzrostu PKB w IV kw.


zespół Lotos obniżyła w piątek ceny paliw - poinformowało biuro prasowe spółki. O 5 zł na tysiąc litrów spadła cena hurtowa benzyny bezołowiowej 95, 95AL i 98. Z kolei wartość oleju napędowego zmalała o 14 zł na tysiąc litrów, a oleju opałowego - o 20 zł na tysiąc litrów.

Ropociąg Odessa-Brody: wspólne deklaracja w Batumi


\\\\\\\"\\\\\\\" Posłuchajcie utworu \\\\\\\"Umieraj stąd\\\\\\\", kto promuje najpóźniejszy album filatelistyczny zespołu \\\\\\\"Miłość!Uwaga!Ratunku!Pomocy!\\\\\\\".