Ja - Grupa - kompleks - twórczość (Zgierz)


Cechą unikatową tego szkolenia jest długotrwałe jego impreza chociażby po zakończeniu szkolenia i niekonwencjonalne metody pracy warsztatowej ...
Lokalizacja: Zgierz - Rodzaj: tok / ćwiczenia

Hama wprowadziła do oferty konwerter sygnału VGA na HDMI. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z łączem VGA będą mogli odtwarzać zdjęcia lub filmy z dysku twardego na nowoczesnym telewizorze. interes AMD przygotowała ciekawą "reklamę" swoich kart graficznych ATI Radeon. W krótkim filmie twórcy starają się przekonać, że alternacja karty graficznej (oczywiście na Radeona) jest tak prosta, że chociażby małpa jest w stanie sobie z tym może poradzić. Nareszcie! Polscy operatorzy porozumieli się w sprawie wspólnego uruchomienia mobilnej telewizji komórkowej.firma Iomega zaprezentowała nowy odtwarzacz multimedialny HD. ScreenPlay Director HD czwarta władza Player odtwarza filmy w rozdzielczości 1080p i dysponuje dyskiem twardym o pojemności 1 TB. Samsung zapowiada, że jego smartfon Galaxy i7500 Spica uzyska aktualizację systemu operacyjnego Google Android do wersji 2.1. Celem głownym jest używać języka obcego w sytuacjach codziennych i w życiu zawodowym Niemiecka metoda Bezpośrednia prowadzone z wykorzystaniem Native ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

LG prezentuje 11,6-calowego laptopa, który mierzy dopiero co 17,5 milimetra grubości, zaś wazy przeciwnie 970 gramów. Ta ultramobilna maszyna wyposażona jest w procek Intel Atom z zegarem 2 GHz.

Google zmienia domyślne ustawienia Gmaila w przeglądarce. Webmail od chwilowo będzie korzystał z zabezpieczonego połączenia https. Zabezpieczenia można tymczasem ręcznie wyłączyć, wedle życzenia. Dla osób, które chcą efektywnie sprawować kontrolę masę i kondycję swojego ciała, powstała WiFi Body Scale.

Po raz dodatkowy liderem rankingu zagrożeń opracowanym dzięki ESET-a została familia koni trojańskich wykradających loginy i hasła użytkowników popularnych gier sieciowych. według analizy entuzjastów zgromadzonych naokoło Alana Wake’a, gra nie będzie działała w rozdzielczości HD. Remedy, by odeprzeć zarzuty, zdradza kolejną tajemnicę. Illustrator - 6 spotkań (18 godz. lek.) InDesign - 5 spotkań (15 godz. lek.) przygotowanie do druku - 1 wywiad 3 godz. ...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: tok / szkolenieszereg netbooków ASUS Eee PC powiększy się o kolejny model, o nazwie 1005PR. nowy netbook jest wyposażony w podświetlany diodami ekran o przekątnej 10,1 cala i natywnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, a także w dodatkowy dekoder wideo, Broadcom Crystal HD, mający zapewniać sprzętowe dekodowanie strumieni wideo w rozdzielczości HD. interes Elbox opracowała i wprowadziła do sprzedaży nowy, odkrywczy forma kabla HDMI. Naukowcy z Uniwersytetu Cardiff udowadniają, że irytujące bodajże wszystkich wyskakujące okienka z reklamami, potrafią efektywnie wytrącić nas z równowagi.

MWC 2010: Zdjęcia 3D w iPhone'ie wskutek Polakom


Na targach MWC w Barcelonie nie zabrakło rodzimych akcentów. Polacy zaprezentowali pierwszą w świecie technologię do robienia trójwymiarowych zdjęć blisko pomocy iPhone'a.

ICom PrestigeBook 8435 – elokwentny a praktyczny


najpóźniejszy wzór PrestigeBooka 8435 to zespolenie wykończenia typu piano na pokrywie ekranu natomiast praktycznego matu wewnątrz.

E-kurs kadrowo-płacowy (Łódź)


...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: tok / szkolenie

ocena inwestycji długoterminowych - aspekt płatniczy i kapitałowy (Zakopane)


1.Inwestycja jako źródło wzrostu długoterminowego 2. Determinanty oceny projektów inwestycyjnych 3. diagnoza inwestycji finansowych 4. ocena projektów inwestycyjnych 5. Kształtowanie portfela inwestycyjnego ...
Lokalizacja: Zakopane - Rodzaj: kurs / szkolenie

dzierżawa kopiarki Warszawa : naprawa drukarek Błonie : naprawa drukarek Grodzisk Mazowiecki : naprawa drukarek Warszawa : naprawa drukarek Warszawa Śródmieście : serwis drukarek Grodzisk Mazowiecki :

naprawa drukarek Błonie

: serwis drukarek Pruszków : serwis drukarek Warszawa : serwis drukarek Warszawa Wola : tonery Pruszków : tonery Warszawa Bemowo : tonery Warszawa Mokotów : tonery Warszawa Śródmieście : tonery Warszawa Ursynów : tonery Warszawa Włochy

bony podarunkowe Gdańsk

bony podarunkowe Wrocław

bony podarunkowe katowice bony podarunkowe Kraków bony podarunkowe Łódź bony podarunkowe Wrocław

Mozilla Firefox traci na popularności


Zapytany dzięki quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie pył dwucyfrowy porcja w rynku przeglądarek, naczelny John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. chociaż nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości.

przepis konsumenckie - nowe regulacje (Szczecin)


1.Wstęp skrótowe omówienie początków nowoczesnego prawa konsumenckiego. 2."Rękojmia i gwarancja" w charakterze dwa uprawnienia chroniące konsumentów - różnice, informacje do jakich użytkownik ma prawo, odpowiedzialność sprzedawcy (omówienie ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: przebieg / szkolenie

7,4-calowy wyświetlacz OLED dla profesjonalistów


Sony, które lubuje się w niesłychanie małych ekranach OLED, tym razem wprowadza na targowisko 7,4-calowy wyświetlacz w tej technologii, przeznaczony dla profesjonalistów.

Dwa nowe Radeony HD 5850 i 5870 od MSI


1 GHz GPU i potężny platforma chłodzenia w standardzie. w standardzie. Na targach CES 2010 firma MSI zaprezentowała dwa nowe modele kart graficznych, opartych na produkowanych w wymiarze technologicznym 40 nm procesorach grafiki od AMD. Pierwszym z prezentowanych produktów jest Radeon R5870 Lightning. konstrukcja ta została wykonana z wykorzystaniem 10-warstwowej płytki PCB, na której upchano 15-fazową sekcję zasilania.

mikry pecet z platformą ION 2


Shuttle prezentuje dalszy komp stacjonarny w rozmiarze XS. nowy schemat jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Atom natomiast procesor graficzny Nvidia GT218.

MWC 2010: Vodafone uważa, że Google zagraża wolności Internetu


Vittorio Colao, pryncypał Vodafone, uważa, że Google jest zbyt silne. Jego zdaniem potęgę Google’a należy ukrócić, chociażby kosztem pogwałcenia zasad wolnego rynku.